niedziela, czerwca 27

javazone 2010 i wuwuzela

Witam,

pewnie się zastanawiacie co ma wspólnego javazone2010 i wuwuzela, no nic, poza tym, że informacja o obu pojawi się w jednym poście.

Kapituła JavaZone 2010 postanowiła w oryginalny sposób zareklamować swoją konferencję i wyprodukowała trailer http://jz10.java.no/java-4-ever-trailer.html, nie wiem czy ktoś wybiera się na JavaZone2010, ale trailer każdy musi zobaczyć.

Czas na kilak słów o "Wuwuzeli", słowo to w języku zulu oznacza "robić hałas". Ale mundialu w RPA hałas nabrał nowego znaczenia i nazywamy go "koncertem wuwuzeli" :P. Teraz można dzięki naszemu wielkiemu wujkowi google, który to stał się ostatnio właścicielem youtube posłuchać tego koncertu.

Podczas oglądania trailera, na dolnym pasku kliknijcie piłkę, właśnie włączony "koncert wuwuzeli" zostanie zakłócony przez trailera, ale trzeba się poświecić by wysłuchać wuwuzeli;p.


Pozdrawiam,
Arkadiusz Borek

2 komentarze:

 1. Ja się wybieram na Javazone 2010, napiszę parę słów o tym jak takie imprezy wyglądają w Norwegii.

  Btw youtube zostało kupione przez wujka w 2006.

  Co do samego trailera to jest świetny :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. polecam trailera z tego adresu:
  http://www.youtube.com/watch?v=A1zySeNpW20 bo na tronie javazone2010 jest niedostępny do poniedziałku, ale nadal go nie ma;

  jeżeli chodzi o dźwięk wuwuzeli(piłeczka w roku) to jest to chyba przez youtube skastomizowane ponieważ, ja mam piłeczkę, a kolega który to nie ma w zwyczaju oglądania filmików o piłce nie posiada jej;

  OdpowiedzUsuń